NITA – Міжнародна Академія Тейпування NASARA

NITA – Міжнародна Академія Тейпування NASARA

 

Курси «Кінезіотейпування. Класика. Клінічне мислення (Basic I)» та «Кінезіотейпування PRO (Basic II)” акредитовані в міжнародній академії тейпування NITA. Це означає, що студенти, які пройшли навчання та успішно здали тест можуть отримати міжнародний сертифікат.⠀

Що таке NITA? ⠀

NITA – Nasara International Taping Academy / Міжнародна Академія Тейпування NASARA – професійна організація, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем опорно-рухового апарату за допомогою кінезіологічного тейпу. ⠀

Навчання проводять висококваліфіковані викладачі-терапевти – фахівці з тейпування. NITA надає знання, ресурси та підтримку і для професіоналів, і для пацієнтів, що шукають інформацію та лікувальні послуги.


Видача сертифікату випускника Міжнародної Академії Тейпування NASARA

Як відбувається видача сертифікату випускника Міжнародної академії тейпування NASARA?

1. Після проходження курсу та успішної здачі тесту студент заноситься в реєстр та отримує персональний ID

2. Менеджер навчальної платформи надає студентові посилання на персональну сторінку реєстру NITA

3. Студенти можуть перевірити інформацію про себе безпосередньо на веб-сайті Міжнародної Академії Тейпування NASARA Для цього: оберіть країну– ID студента – Введіть Ваше ім’я англійською мовою – Надіслати (Send).

4. Менеджер навчальної платформи надсилає студентові друкований варіант сертифікату NITA

УВАГА! Якщо Ви не можете отримати доступ до Вашого сертифікату, будь ласка, зверніться до менеджера навчальної платформи МедіSCHOOL.

 

Диплом NITA дає можливість працювати за кордоном. Наразі наші випускники працюють в Азербайджані, Японії, Туреччині, Єгипті, ОАЕ, Італії, Іспанії, Греції, Польщі, Словаччині, Кіпрі, Арменії, Ізраїлі, Кореї, Молдові, Алжирі.

Представництва Міжнародної Академії Тейпування NASARA