Про компанію

Вас вітає освітній портал МедіSCHOOL!

МедіSCHOOL – навчальна платформа компанії «Медіспорт», яка надає можливість отримати грамотні знання, навики з тейпування та фізичної реабілітації від дипломованих інструкторів.

Наше завдання не в тому, щоб навчити відтворювати певний набір аплікацій і технік, а в тому, щоб сформувати клінічне мислення та вміння самостійно правильно наклеювати тейпи відповідно до різних ситуацій.

МедіSCHOOL – це не один інструктор, а цілий структурний підрозділ, який включає в себе не тільки лекторів, а й адміністраторів, кураторів, що надають підтримку студентам на всіх етапах навчального процесу: від первинної консультації про курс до відповідей в ході практики після проходження навчання. Тобто, це новий сучасний освітній осередок, де усі студенти можуть отримувати нові знання, обмінюватися досвідом та інформацією, знайти однодумців у своїй сфері діяльності.

Сертифіковані курси від МедіSCHOOL з кінезіологічного, біомеханічного тейпування – це новий підхід та безмедикаментозне лікування, профілактика різних видів травм в спортивній медицині, реабілітації, травматології, педіатрії та інших галузях медицини та не тільки.

Наші переваги:

Для кого навчання в МедіSCHOOL?

Що дає навчання в МедіSCHOOL?

ВАШІ здобутки ПІСЛЯ навчання в МедіSCHOOL

Вчіться з нами! Працюйте з нами! Досягайте успіху з нами!